چرا پارتیشن لند

تیم حرفه ای

تیم ما با داشتن کادری مجرب و حرفه ای آماده خدمت رسانی در حوزه پارتیشن به شما عزیزان است.

متریال درجه یک

استفاده از متریال درجه یک در پروژه های اجرایی یکی از افتخارات ماست.

قیمت های مقرون به صرفه

در هرشرایط اقتصادی گروه پارتیشن لند آماده ی برآورد هزینه و محاسبه دقیق پروژه های شماست.

گارانتی

گروه پارتیشن لند بدلیل شناخت و تجربه کافی در این صنعت پروژه های خود را تا یک سال گارانتی بی قید شرط میکند.

تحویل سریع

مجموعه پارتیشن لند خود را موظف به تحویل پروژه در تایم مذکور میداند و در غیر اینصورت حاضر به پرداخت جریمه میباشد.

تولید مکانیزه

استفاده از بروزترین ماشین آلات مکانیزه پشتوانه مدعی بودن ماست که توانایی ارائه بهترین کیفیت ممکن به مشتریان محترم را داریم.

گروه پارتیشن لند با 10 سال تجربه و به کارگیری نیروی متخصص توانسته سابقه ای درخشان در حوزه خدمات انواع پارتیشن اداری، پارتیشن چوبی،پارتیشن شیشه ای،پارتیشن دوجداره داشته باشد.

طراحی پارتیشن

پارتیشن لند با استفاده از نیرو های متخصص و با تجربه در حوزه پارتیشن چوبی،پارتیشن شیشه ای به شما این اطمینان را میدهد که طراحان این مجموعه تا حد توان در راستای کمک به شما از هیچکاری دریغ نمیکنند.

برندهای دکولند

گروه سرزمین دکوراسیون با راه اندازی چند مجموعه صنعتی در حوزه درب و پنجره دوجداره،کناف و سقف کاذب،پارتیشن و کابینت توانسته قدم بزرگی در رقابتی کردن قیمت تمام شده و کیفیت هرچه بهتر پروژه ها بردارد.

مشاوره پارتیشن

با توجه به تخصصی بودن امر پارتیشن های اداری تیم پارتیشن لند به شما این پیشنهاد را میدهد که برای راهنمایی بهتر مشاوران تیم ما کار شما را بصورت حضوری مورد بررسی قرار بدهند.

تیم ما با استفاده از كادري متخصص  و حرفه ای در حوزه پارتیشن سعي بر آن داشته تا فضايي متناسب با سلايق كارفرمايان فراهم سازد.
تيم گروه سرزمین پارتیشن با بكارگيري از قالب استاندارد طراحي و استفاده از متريال هاي روز دنيا در قالبي بر مشاوره رايگان در خدمت رساني به مشتريان خود كوشا بوده كه در اين راستا ميتوان هنر طراحي و معماري طراحان پارتیشن لند را اساس پيشرفت شركت دانست.

سرزمین پارتیشن قادر به ارائه خدمات در حوزه طراحی و اجرا انواع درب پنجره دوجداره و مشاوره و تامين كالا و همچنين اجراي آن در سطوح مختلف از جمله بازسازی دکوراسیون اداری،طراحی دکوراسیون اداری از زمينه هاي فعاليت تیم پارتیشن لند مي باشد.
يكي از رويكردهاي اصلي گروه پارتیشن لند رضايت كارفرمايان متناسب با نيازها و بودجه و سلايق آنها بوده و بر اين اصول پايبند خواهيم بود.

هرگونه کپی برداری مورد رضایت مجموعه نمیباشد - تیم بازاریابی دکولند