پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای به تمام آن پارتیشن هایی گفته می شود که جنس متریال غالب آنها از شیشه می باشد. انواع پارتیشن شیشه ای در بازار موجود است. شما می توانید جدیدترین انواع پارتیشن های شیشه را در کاتالوگ های ما در آدرس اینستاگرام ما مشاهده کنید. گروه ما با داشتن بیش از 10 سال سابقه ی حرفه ای در زمینه ی طراحی و اجرای انواع پارتیشن ها، همواره به دنبال ایجاد بهترین ها و کسب رضایت شما مشتری های عزیز است. و اما برگردیم سراغ  این پارتیشن، ویژگی های خاص این نوع پارتیشن سبب شده است که برای بسیاری از اهداف و مصارف به کار رود.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

از جمله مزیت هایی که این پارتیشن دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• طراحی این نوع پارتیشن ها منحصر بفرد و تکرار نشدنی است.
• می توان در حالت های مختلف آن را به کار برد.
• انواع شیشه ها را می توان به کار برد و دست شما در انتخاب کاملا باز است.
• نصب این نوع پارتیشن ها سریع است و مساحت بسیار کمی از فضاهای داخلی شما را اشغال می کنند.
• شما می توانید از انواع شیشه های مات و سکوریت استفاده کنید و جلوه های متفاوتی را به فضاهای داخلی خود بدهید.
• هزینه های خرید این نوع پارتیشن نسبت به دیگر انواع ام دی و اف چوبی، ارزان تر است.
• شما می توانید با به کار بردن پارتیشن در فضاهای خود، هزینه های مصرف برق برای روشنایی را بسیار کم کنید، چرا شفافیت این عضوهای داخلی سبب شده که نور از آنها عبور کند و روشنایی را وارد فضاهای داخلی کند.
• می توان انواع شیشه های 8، 10، و 12 میلیمتری را به کار برد
• این پارتیشن را میتوان با انواع فریم های دیگر به کار برد. از جمله این فریم ها می توان به فریم های چوبی، ام دی اف، آلومینیوم و غیره اشاره کرد.

پارتیشن اداری فریم لس

عضو اصلی در پارتیشن های شیشه ای فریم لس، خود شیشه است. این نوع پارتیشن ها را با یراق آلات مخصوص برپا می کنند. به راستی می توان گفت حد اعلی برای پارتیشن های شیشه ای، نوع فریم لس آن است. بدین معنا که کمترین سطح فریم برای نگه داشتن شیشه ها به کار رفته است. شما با به کار بردن پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس، فضاهای داخلی بزرگتری را ایجاد می کنید. اگر صاحب شرکت های معتبر هستید و یا می خواهید طرح های داخلی شما از رنگ و بوی مدرن برخوردار باشد، حتما از این نوع پارتیشن استفاده کنید.

جنس پروفیل ها برای پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس، معمولا آلومینیوم انتخاب می شود. این نوع پروفیل می تواند شیشه سکوریت های سنگین و بدون فریم را به خوبی نگه دارد. می توان از پروفیل های باریک تر که تحت عنوان پروفیل های اسلیم شناخته می شوند نیز استفاده کرد. البته که زیبایی و شفافیت پارتیشن  فریم لس نسبت به نوع فریم دار آن بیشتر است. اما در انتخاب آن باید بسیار محتاط بود.

چرا که هزینه های نصب و نگهداری آن مقداری بالاست و اگر ضرورتی به خرید این نوع پارتیشن مدرن ندارید، بهتر است از انواع دیگر آن بهره ببرید. دلیل زیبایی پارتیشن های شیشه ای فریم لس این است که شما سطح یکپارچه ای از شیشه را خواهید داشت که مانعی در بین آنها وجود ندارد. گویی یک دیوار شفاف ساخته اید که گاهی حتی متوجه حضور آن نخواهید شد اما او همانطور حضور دارد. نکته ی مهمی که در مورد پارتیشن های شیشه ای فریم لس وجود دارد این است که جای کمتری را اشغال می کنند و دیدی واضح و بدون کمترین مزاحمت بصری ایجاد می کنند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

پارتیشن شیشه ای فریم لس

پارتیشن اداری شیشه ای فریم لس

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک

پارتیشن اداری شیشه ای متحرک از نامش پیداست که به آن دسته پارتیشن ها گفته می شود که امکان جداسازی و جابجایی آن برای شما ممکن پذیر است. خود کلمه ی پارتیشن به معنای جداکننده است. حالا پارتیشن های متحرک این امکان را به شما میدهد که این جداسازی را در زمان های مختلف به سلیقه ی شخصی خودتان انجام دهید. بهترین جا برای استفاده از پارتیشن های شیشه ای متحرک در نمایشگاهها و در گالری هاست. شما می توانید فضاهای انعطاف پذیر فوق العاده ای را با پارتیشن های شیشه ایی متحرک برای خود ایجاد کنید.

با پیشرفت در زمین هی طراحی و ساخت پارتیشن های شیشه ای، نوع متحرک آن نیز وارد بازار شد که در اداره ها و مکان های نمایشگاهی بسیار مورد استقبال قرار گرفت. پارتیشن های شیشه ای متحرک را در فضاهایی که نمی خواهید دکور آن ثابت بماند به کار ببرید. تمام انواع جدید و زیبای آن را می توانید در صفحه ی اینستاگرام ما دنبال کنید.

نکته ی مهم در راه اندازی و نصب این نوع پارتیشن ها این است که باید اندازه های مورد نیاز خود را به درستی و کمال تعریف کرده باشید. این ابعاد را کاملا منطقی و درست انتخاب کنید چرا که در تعیین هزینه های نهایی شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود. پارتیشن های شیشه ای متحرک را می توانید با فریم های مختلف و با نوع فریم لس در محیط خود نصب کنید. این مسئله کاملا سلیقه ای است و می توانید برای داشتن یک انتخاب یونیک با متخصصان و مشاوران ما در تماس باشید.

پارتیشن شیشه رنگی

پارتیشن شیشه رنگی تحولی اساسی در طراحی داخلی فضاهای مختلف ایجاد کرد. شما با به کار بردن انواع پارتیشن های شیشه های رنگی می توانید محیط های پویا، شاد، زیبا و سرزنده ایجاد کنید. این نوع پارتیشن علاوه بر تفکیک و جداسازی فضاهای مختلف این امکان را به شما می دهد که محیطی یکپارچه و هماهنگ با رنگ دیگر مبلکان خود داشته باشید. برای همین است که توصیه می کنیم برای فضاهای رسمی و غیر رسمی حتما به این نوع پارتیشن ها به عنوان یک گزینه ی فوق العاده فکر کنید.

شما می توانید انواع شیشه های رنگی را برای پارتیشن های شیشه ای به کار ببرید. بسته به انتخاب و سلیقه ی شما می توان از انواع شیشه های رنگی استفاده کرد. هماهنگی این رنگ با محیط کاری شما بسیار مهم است. در کنار اینها شما به افزایش روحیه و انگیزه کاری در کارکنان خود، کمک بسیار کرده اید. این البته یک ترفند برای محدود کردن دید نیز به حساب می آید. بدین گونه که شما برای محدود کردن دید در قسمت های خاص می توانید پارتیشن شیشه رنگی به کار ببرید. اما باید بسیار در انتخاب رنگ شیشه محتاط باشید و حتما تمام جوانب کار را در نظر داشته باشید.

پارتیشن شیشه ای رنگی

پارتیشن شیشه رنگی

پارتیشنی با شیشه منزل

شما می توانید برای انواع مصارف داخل منزل نیز از این نوع این پارتیشن استفاده کنید. بهترین جا برای استفاده از پارتیشن های شیشه ای در طراحی داخلی آشپزخانه، پذیرایی و اتاق حمام است. شما می توانید یک اتاق دوش فوق العاده را با پارتیشن دوجداره شیشه ای داشته باشید. برای جدا کردن میز ناهارخوری از دیگر قسمت ها نیز می توانید یک پارتیشن شیشه رنگی جذاب را نصب کنید. برای راهنمایی های بیشتر در زمینه ی طراحی و خرید پارتیشن منزل می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

پارتیشن اداری شیشه ای

از جمله فضاهایی که پتانسیل بسیاری برای به کار بردن پارتیشن اداری شیشه ای دارند، فضاهای اداری می باشند. شما در فضاهای اداری به راحتی می توانید از انواع پارتیشن های شیشه ای استفاده کنید. اتاق های کنفرانس، سالن جلسات، پارتیشن بندی اتاق رئیس و تمام بخش های دیگر. پارتیشن اداری شیشه ای یک راه آسان برای جدا کردن یک فضای خاص است. گاه می توانید نقطه ی تمرکز آفیس و یا شرکت خود را با یک پارتیشن جذاب جدا کنید. برای همین پارتیشن های شیشه ای را در بسیاری از شرکت ها و اداره ها می بینید. بیشترین امکان را به شما میدهند که از فضاهای داخلی خود نهایت استفاده را داشته باشید.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای

قیمت پارتیشن اداری شیشه ای بسیار به طرح و نوع شیشه ی به کار رفته در آن بستگی دارد. در یک حالت کلی می توان فاکتورهای تاثیرگذار بر هزینه های نهایی پارتیشن های شیشه ای را در موارد زیر خلاصه کرد:
جنس شیشه: نوع شیشه بسیار مهم است. شما از کدام نوع شیشه و به چه ضخامتی در کار خود استفاده می کنید
نوع طرح: شیشه های رنگی و دوجداره نسبت به دیگر انواع قیمت های بالاتری دارند
نوع یراق آلات: از چه نوع یراقات آلات و به چه میزان در طرح پارتیشن شیشه به کار رفته است.
مساحت اجرای کار: این قسمت بسیار مهم است. قبل از هر چیزی به میزان پارتیشن مورد نیاز خوب فکر کنید. ارتفاع بهینه ی پارتیشن های خود را تعیین کنید که با در نظر گرفتن ارتفاع های زیاد و بیخود، قیمت پارتیشن را بالاتر نبرید.

نمونه پارتیشن شیشه  ای

نمونه پارتیشن های شیشه را در جدیدترین و زیباترین طرح ها می توانید در صفحه ی اینستاگرام ما دنبال کنید و ایده های جدید و نابی را از طرح ها بگیرید. برای همین ما به شدن توصیه می کنیم قبل از خرید نهایی پارتیشن اداری بسیار در این زمینه به تحقیق بپردازید.

پارتیشن تک جداره

پارتیشن تک جداره را از شیشه های سکوریت با ضخامت های 8 و 10 میل می سازند. این نوع پارتیشن را می توان در طرح های فریم دار و فریم لس یا بدون فریم به کار برد. پارتیشن تک جداره برای جدا کردن فضاهای داخلی و ایجاد فضاهای شفاف و روشن ، بهترین گزینه است. البته می توان برای پارتیشن های تک جداره شیشه ای، پرده نصب کرد و در مواقعی که نیاز به کنترل دید دارید، از آن استفاده کنید. البته تمام موارد به شما و سلیقه ی شما برمی گردد.

پارتیشن اداری دوجداره

پارتیشن های دوجداره ویژگی های خاصی دارند که سبب شده است طرفداران زیادی را در مدت کوتاهی به خود جذب کنند. بهترین انتخاب برای فضاهای رسمی و آکوستیک، پارتیشن های شیشه دوجداره است. آکوستیک بودن و عایق صدا و حرارت بودن از ویژگی های اصلی این نوع پارتیشن ها به حساب می آید. ضخامت این نوع پارتیشن ها بستگی به درجه حساسیت انتقال سروصدا دارد. برای همین حتما از مشاوران ما در این زمینه سوال های تخصصی خود را بپرسید.

ابعاد این نوع پارتیشن ها بسیار مهم است. چرا که از نظر هزینه، گران تر از نوع پارتیشن اداری شیشه ای تک جداره هستند. نوع طرح، جنس جداره ها و ابزار و یراق آلات به کار رفته در تعیین هزینه های نهایی پارتیشن های دوجداره تاثیرگذار می باشند. پارتیشن دوجداره این امکان را به شما می دهد که سالن های کنفرانس شفاف و در عین حال بسته ای داشته باشید. اگر حفظ سکوت و نظم در فضاهای داخلی اهمیت دارد، بهترین گزینه، پارتیشن های دوجداره هستند.

با ظهور پارتیشن های شیشه ای تک جداره، مسئله ی حفظ سکوت و درگیر نشدن در همهمه بسیار جای بحث بود برای همین تکنیک دوجداره بودن عضوهای خارجی به این عضو داخلی نیز منتقل شد و آن گونه که امروزه می بینیم شاهد استفاده ی روزافزون از پارتیشن ها دوجداره در فضاهای داخلی می باشیم.

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری

پارتیشن اداری شیشه ای ارزان

پارتیشن ارزان را می توانید تهیه کنید، تنها باید چند نکته را مد نظر داشته باشید. دو راه برای خرید پارتیشن ارزان وجود دارد:
• خرید پارتیشن دست دوم
• مشاوره با متخصصان این زمینه و راهنمایی در زمینه خرید کافی و مناسب

معایب پارتیشن اداری شیشه ای

در کنار تمامی خوبی ها و مزیت هایی که برای پارتیشن های شیشه ای برشمردیم، این نوع پارتیشن معایبی نیز دارد از جمله اینکه:
شفاف است و برای جاهایی که محرمیت مورد نیاز است باید از انواع رنگی آن استفاده کرد که شاید صد درد محرمیت را ایجاد نکند.
باید بسیار مراقب تمیزی آن بود وگرنه لکه های دائمی را نمی شود از آن پاک کرد.
در صورت صدمه دیدن تنها راه چاره عوض کردن آن است نه تعمیر
نور و صدا به راحتی از انواع تک جداره ی آن عبور می کند.
هزینه های نگهداری و نصب به نسبت بالایی دارد.

ویژگی های پارتیشن اداری شیشه ای

شفاف هستند و نور را به خوبی انتقال می دهند
برای فضاهای کوچک بسیار مناسب هستند.
در فضاهای اداری، استایل مدرن ایجاد می کنند
هزینه های خرید آن به مراتب پایین تر از دیگر انواع است
تنوع بالایی در طرح و مدل و رنگ دارند
انواع رنگی و دوجداره ی آن وارد بازار شده اند

برای مشاهده نمونه کار های پارتیشن لند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس partition.land یا به صفحه نمونه کار پارتیشن مراجعه کنید.