پارتیشن اداری چیست؟

تا چه اندازه با پارتیشن اداری آشنایی دارید؟ اگر قصد خرید پارتیشن برای فضاهای اداری خود را دارید، توصیه می کنیم حتما متن زیر را تا آخر بخوانید. شما قبل از هر خریدی نیاز دارید که با انواع پارتیشن های اداری، جدیدترین پارتیشن های اداری، قیمت پارتیشن اداری و دیگر مسائل مرتبط آشنایی داشته باشید. این را همیشه با یاد داشته باشید که هیچ چیز به اندازه پارتیشن های اداری مدرن و شیک نمی تواند به ظاهر محیط کاری شما نظم و دیسیپلین ببخشد. چه چیزی در انواع پارتیشن ها وجود دارد که می تواند تاثیری این چنین بر فضاهای اداری داشته باشد؟!

بهترین انتخاب برای فضاهای رسمی و اداری کوچک، بهره گرفتن از انواع پارتیشن های اداری است. امروزه طراحان داخلی برای دیزاین ها و دکوراسیون بسیار از پارتیشن ها استفاده می کنند. چرا که پتانسیل های این عضوهای غیر سازه ای بسیار بالاست. شاید در ابتدا تنها برای جدا کردن فضاها از آن استفاده می شد. اما امروزه از تنوع بسیاری در طرح و جنس و دکور برخوردار هستند.

پارتیشن بندی و تقسیم بندی فضاهای داخلی با انواع پارتیشن اداری می تواند تاثیرات خارق العاده ای را بر روحیه ی و بازدهی کاری کارکنان خود داشته باشید. البته این کار تنها برای زیبا کردن محیط نیست. این یک الزام است. شما برای نظم دادن به فضاهای داخلی مخصوصا در فضاهای کوچک باید حتما از پارتیشن ها استفاده کنید. هرچند در فضاهای بزرگ نیز استفاده از انواع پارتیشن ها، یک اقدام کاملا هوشمندانه و زیرکانه است.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری متحرک

یکی از بهترین انواع پارتیشن های اداری، پارتیشن های اداری متحرک است. همانطور که از عنوان پیداست، شما می توانید طرح های داخلی را با حرکت دادن پارتیشن ها به آسانی تغییر دهید. پارتیشن های اداری متحرک این امکان را به شما می دهد که فضاهای داخلی انعطاف پذیری را داشته باشید. نکته ی مثبت در مورد این نوع پارتیشن ها این است که شما می توانید با تغییر دادن محل کار خود آن را با خود به فضای جدید ببرید و آن را متناسب با سلیقه و نوع فضا بچینید.

ظهور پارتیشن های متحرک، قدم جدیدی در طراحی این نوع جداکننده ها بود. برای همین می توانید برای فضاهای رسمی و اداری خود، انواع جدید و پرکاربرد آن را تهیه کنید. در کنار این، ما پارتیشن های اداری ثابت نیز داریم. این نوع پارتیشن ها برای فضاهای اداری بزرگ و در جاهایی که دائمی بودن تجهیزات و دکوراسیون مهم است، بیشتر به کار می رود.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

ویژگی پارتیشن اداری متحرک:

• امکان تغییر دادن دکوراسیون به سلیقه و به اقتضای نیاز چیدمان فضا
• راحتی در جدا کردن و جابه جا کردن توسط نیروی غیر متخصص
• سبک بودن اعضا و اضافه نکردن باز زیاد به کف ساختمان
• امکان انتقال دادن آن ها به ساختمان ها و فضاهای جدید در صورت داشتن اسباب کشی
• بهترین گزینه برای فضاهای نمایشگاهی در اداره ها و محل های رسمی
• پارتیشن های متحرک را می توان نوعی پارتیشن ثابت نیز در نظر گرفت
• شما در هر زمان می توانید تنها با جابجا کردن، محل پارتیشن متحرک را عوض کنید.

پارتیشن اداری مدرن

نوع جدید از پارتیشن رسمی و اداری که بسیار پرطرفدار است و برای طراحی داخلی اداره ها و آفیس ها یک انتخاب هوشمندانه است، پارتیشن مدرن است. انواع پارتیشن های اداری مدرن شامل پارتیشن های شیشه ای و چوبی می باشد. پارتیشن های شیشه ای را می توانید در انواع شیشه های روشن و شفاف، مات، سکوریت و غیره تهیه کنید. هیچ چیز به اندازه پارتیشن شیشه ای نمی تواند اتاق کنفرانس را از دیگر بخش ها جدا کند. طرح های جدید اتاق های کنفرانس را در دفترها و شرکت های معتبر دنیا دیده اید؟

طراحی داخلی فضای کار از آنجایی اهمیت زیاد دارد که شما با یک انتخاب صحیح برای پارتیشن می توانید بازدهی کارکنان خود و رضایت شغلی آنها را بالا ببرید و از طرفی نیز مراجعه کنندگان شما در دفتر شما احساس خوبی خواهند داشت و شما را قابل اعتمادتر خواهند یافت. پارتیشن مدرن شامل انواع پارتیشن های شیشه ای و گلاس نیز می باشد. چرا که شیشه خود متریالی از سبک مدرن به حساب می آید. برای همین یکی از دکورهایی که شما می توانید در فضاهای داخلی خود ایجاد کنید، استفاده از پارتیشن اداری مدرن با نماهای شیشه ای و گلاس است.

شیشه هایی که حالتی آینه ای و براق دارند و فضاهای داخلی را بزرگتر از حد واقعی نشان می دهند. پارتیشن اداری شیشه ای را می توانید در انواع رنگ ها تهیه کنید. پیشنهاد ما این است که رنگی که می توانید در تکه هایی از پارتیشن استفاده کنید یا در کل آن، کاملا هماهنگ با رنگ دیگر اجزای دکوراسیون داخلی شما باشد. هارمونی و هماهنگی در فضاهای داخلی شما بسیار مهم است و باید به آن دقت داشته باشید. برای کسب اطلاعات در این زمینه می توانید به صفحه ی اینستاگرام ما بروید و انواع نمونه های اجرا شده را ببینید و یا اینکه با مشاوران ما به شماره 02128423060 تماس بگیرید و سوال های خود را مطرح کنید.

پارتیشن اداری مدرن

پارتیشن اداری مدرن

قیمت پارتیشن

گروه ما با داشتن بیش از ده سال سابقه در زمینه ی طراحی و اجرای انواع پارتیشن ها همواره به دنبال بهترین ها و مناسب ترین قیمت ها برای شما مشتری ها و مراجعه کنندگان بوده است. برای همین در تعین قیمت پارتیشن اداری فاکتورهای دخیل هستند. شما چه نوع پارتیشنی را برای فضاهای داخلی خود انتخاب می کنید. جنس پارتیشن انتخاب شده و طرح آن به چه اندازه هزینه بر است. در این گروه جنس بی کیفیت عرضه نمی شود.

اما قیمت ها کاملا معقول و متناسب می باشد چرا که هدف تنها رضایت شما و زیبایی دوچندان محیط های کاری شما می باشد. انواع پارتیشنهای تک جداره و دو جداره قیمت های مختلفی دارند. اینکه برای فضاهای خود به چه مقدار پارتیشن نیاز خواهید داشت نیز یک فاکتور تاثیر گذار دیگر است. شما می توانید رنج قیمت و انواع پارتیشن مناسب برای خود را از متخصصان پیگیری کنید. بعنوان مثال در خرید پارتیشن شیشه ای، متراژ، ضخامت شیشه و رنگ آن از فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت نهایی می باشند.

پارتیشن اداری ارزان

برای خرید پارتیشن رسمی و اداری ارزان تنها باید مقداری زرنگ باشید. شما با چند ترفند ساده می توانید هزینه های خرید پارتیشن را پایین بیاورید. یکی از این ترفندها این است که پتانسیل های فضایی اداره و محل کار خود را پیدا کنید. شما انتخاب درست باید داشته باشید. شاید با یک نوع پارتیشن ام دی اف زیبا بتوان با صرف کمترین هزینه، تقسیم بندی فضاهای داخلی شما را انجام داد. برای همین حتما با طراحان داخلی مشورت داشته باشید. برای تقسیم بندی فضایی خود تعریف مشخص داشته باشید.

تا جایی که امکان دارد تقسیم بندی های کم و اساسی داشته باشید تا اینکه بخواهید فضاهای داخلی خود را پارتیشن بسیار، تکه تکه کنید. شاید برای داشتن انتخاب ارزان تر به سراغ پارتیشن اداری دست دوم بروید. این انتخاب نیز شایسته است اما باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه ذکر می شود.

معایب پارتیشن اداری دست دوم

برای خرید پارتیشن های اداری دست دوم باید حواستان را جمع کنید. شما باید حتما نوع مناسب آن را خریداری کنید که نیازهای فضایی و زیبایی شناسانه ی محیط اداری شما را برطرف کند. در کنار پایین بودن هزینه های خرید پارتیشن دست دوم، این انتخاب معایبی نیز دارد. از جمله اینکه حق انتخاب و مدل های پیش روی شما محدود است.

شما باید در میان چند گزینه ی پیش روی خود انتخاب داشته باشید. هرچند اینکه شما بتوانید یک نوع پارتیشن ساده و معمولی را از میان پارتیشن های دست دوم پیدا کنید، کاری راحت است اما از طرفی پیدا کردن پارتیشن های اداری دست دوم که تمام ویژگی های خوب یک پارتیشن را داشته باشد، کاری بسیار سخت است. شاید شما باید بسیار بگردید تا آنچه کاملا مد نظرتان است را پیدا کنید. از طرفی همین مساله نیز مقداری وقت گیر و هزینه بر خواهد بود.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن شیشه ای

یک مکان فوق العاده برای استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای، محل ورودی ها و لابی است. شفافیتی که با پارتیشن اداری شیشه ای ایجاد می کنید، فضا را دلباز و بزرگ نشان می دهد. در کنار این ها می توانید آرم و لوگوی شرکت و اداره ی خود را بر روی شیشه ترسیم کنید و این گونه بسیار زیبا و جالب به معرفی خود بپردازید. پارتیشن شیشه ای مانند دیواری است که فضاها را از هم جدا می کند. دو مسئله برای پارتیشن های شیشه ای مطرح است که ذهن کاربران به خود مشغول می کند. مسئله ی صدا و دید.

داشتن و یا نداشتن دید از پارتیشن های شیشه ای به دست شماست. شما می توانید از انواع شیشه های مات و رنگی برای محدود کردن دید و از انواع شیشه های شفاف و روشن برای ایجاد دید استفاده کنید. در کنار این ها برای ممانعت از انتقال صدا می توان شیشه های ضخیم و دوجداره را در طراحی فضاهای داخلی به کار برد. برای همین تکنولوژی این نوع پارتیشن، پیشرفت های زیادی کرده است. در کنار این شما می توانید پارتیشن های شیشه ای را با انواع دیگر پارتیشن ها به راحتی به کار ببرید.

انتقال دادن نور، ایجاد شفافیت در فضاهای داخلی، نصب آسان، تمیز کردن آسان، از جمله اصلی ترین ویژگی های مثبت برای پارتیشن های اداری شیشه ای است. پارتیشن های شیشه ای در نوع خود به انواع پارتیشن شیشه ای تک جداره، پارتیشن دوجداره، پارتیشن رنگی و … تقسیم بندی می شود. شیشه های فریم لس نوع جدیدی از پارتیشن شیشه ای هستند که فریم و یا قاب ندارند. این نوع پارتیشن ها بسیار مدرن و زیبا هستند و فضاهای داخلی مدرن و بسیار لاکچری ایجاد می کنند.

برای مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره 02128423060 تماس حاصل فرمایید.

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای

گروه تولیدی ما با ده سال سابقه در این زمینه نمونه پارتیشن اداری ساخته شده در انواع طرح ها را برای شما به نمایش درآورده است. شما برای کسب اطلاعات در مورد هر کدام از نمونه ها می توانید با ما در تماس باشید.

نمونه پارتیشن اداری

نکته هایی در طراحی و اجرای پارتیشن های اداری وجود دارد. بهتر است که این کار را به افراد متخصص در این زمینه بسپارید. از جمله موارد مهم در انتخاب و نصب پارتیشن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
• تمیز بودن اجرا و طرح نهایی: بسیار مهم است که طرح و اجرا تا چه اندازه تمیز و شسته رفته است. نمایان نبودن اتصال ها، به کار بردن متریال مرغوب و نصب اساسی و به مقیاس از مواردی است که در نهایت کار باید حتما چک شود.
• ارتفاع پارتیشن: پارتیشن های اداری می توانند ارتفاع دلخواه داشته باشند. البته که می دانید، پارتیشن اداری یک عضو غیر سازه ای است. این تقسیم کننده ی فضایی با سقف در ارتباط نخواهد بود. البته شما می توانید ارتفاع آن را تا سقف ادامه دهید، اما اگر دلیل خاصی برای این کار ندارید، تنها هزینه ی اضافی پرداخت خواهید کرد. برای همین تنوع در ارتفاع از دیگر ویژگی های انواع پارتیشن است.
• مترتال: متریال های مختلف زبان مختلفی دارند، شما بهتر است بسته به نوع فضای اداری خود متریال و مصالح مخصوص و مرتبط را انتخاب کنید.
• مدولار بودن پارتیشن: مدولار بودن بدین معنی است که شما می توانید از یک الگوی پارتیشن به صورت تکراری در فضا استفاده کنید و به چینش مورد نظر خود برسید. پارتیشن ها بسیار جای کم می گیرند و کمترین سطح ممکن را اشغال می کنند.
• مقامت: در عین حال پارتیشن های اداری باید مقاومت بالایی داشته باشند. شما نباید هر هفته یا هر ماه سازه ی متصل شده را چک و یا تعمیر کنید. برای همین بسیار مهم است که کار خود را به چه کسی می سپارید، که برایتان انجام دهد.

نمونه پارتیشن اداری

نمونه پارتیشن اداری

در نهایت اگر قصد خرید و یا سفارش پارتیشن های اداری دارید، بهتر است که ابتدا در این مورد خوب تحقیق کنید و با متخصصان و با تجربه های این زمینه مشورت کافی را داشته باشید. پارتیشن یا به عبارت بهتر تفکیک کننده های فضایی از پرکاربرد ترین المان های داخلی برای فضاهای کاری و رسمی می باشند، برای همین شما دیر یا زود نیاز به آن را احساس خواهید کرد. بهتر است هرچه زودتر برای خرید جنس مرغوب و مناسب با فضای اداری خود اقدام کنید. برای همین مشاوران ما آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در این زمینه هستند.

برای مشاهده نمونه کار های پارتیشن لند می توانید به صفحه اینستاگرام ما به آدرس partition.land یا به صفحه نمونه کار پارتیشن مراجعه کنید.